Zapanuj nad aktualnościami na facebooku

Facebook to wspaniałe okno na świat. Jednak z biegiem czasu nasza lista polubionych stron powiększa się jak trądzik u gimnazjalisty. Im więcej ich lubimy, tym mniej cennych postów od ich twórców do nas dociera. Jest jednak sposób na obejście tego problemu.

Wystarczy kilka prostych operacji aby już nigdy nie być zdanym na łaskę twarzoksiążki. Możemy stworzyć swoje własne listy zainteresowań, które będą zawierały wszystkie interesujące nas posty podzielone tematycznie. W praktyce wygląda to mniej więcej tak:

1

Prawda, że fajne? Oto krótka instrukcja tworzenia takich list. Oczywiście wskazane jest przetestowanie tej operacji zaczynając od Ugryź Fotografię.
Jak widać posługuję się angielską wersją facebooka, ale wiem, że jesteście inteligentni i dacie sobie radę z przeniesieniem tego na rodzimy język.

1. Rozwiń przycisk „Lubię to” i wybierz opcję dodania strony do listy zainteresowań.

2

 

2. Pewnie nie masz jeszcze żadnej, więc oczywiście wybierz opcję tworzenia nowej listy.

3

 

3. Pojawi się okno, w którym musisz nadać swojej liście nazwę i określić czy ma być ona widoczna (publicznie lub dla znajomych) czy ukryta.

4

 

4. Nowo utworzona lista powinna pojawić się w kolumnie po lewej stronie w dziale zainteresowania. Jeśli jej tam nie widzisz kliknij na tytuł działu. Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

5

 

5. Kliknij na trybik i dodaj listę do ulubionych.

6

 

6. W ten sposób powinna pojawić się na górze z lewej strony. Dodatkowo możesz (klikając na trybik) zmienić położenie swojej nowo dodanej listy.

7

To wszystko. Teraz żadne wiadomości z interesujących stron nie umkną Twojej uwadze.

Subskrybuj bloga

Wprowadź swój email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Social
  • Instagram
  • Mail