Nadchodzi nowy Lightroom – francuski sklepik zbytnio się pospieszył i wrzucił do oferty nową (szóstą) wersję programu. Przypadek? Nie sondze. Okazuje się, że na początku marca czeka nas przesiadka, ale w specyfikacji nie doszukałem się niczego rewolucyjnego. Na szczęście mam wykupiony abonament Creative Cloud więc aktualizacja sama do mnie przyjdzie i przekonam się na własnej skórze.

Skateboarding in New York City – jeśli czytaliście moje stare wpisy, to wiecie, że z deskorolką sporo mnie wiązało i nadal wiąże. Kiedy trafiłem na stare zdjęcia (1965r.) prezentujące zabawy nowojorczyków na deskach wiedziałem, że muszę je Wam pokazać.

Antarktyda na zdjęciach Alexa Cornella – wspaniałe krajobrazy i krótki film „behind the scenes” prezentujący metodę obróbki i sprzęt, który posłużył do zrobienia zdjęć. Przy okazji zerknijcie na całe portfolio Alexa, bo jest co oglądać. A i na odbitkę możecie się szarpnąć jeśli macie zalegające kilka stówek (niestety w dolarach).

Żarówkowe Las Vegas – Vincent Laforet (zdobywca Pulitzera) wskoczył do śmigłowca i wykonał niesamowite nocne zdjęcia rozświetlonej światowej stolicy rozrywki.

Subskrybuj bloga

Wprowadź swój email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Social
  • Instagram
  • Mail