Zdjęcia + wstążki – Benjamin Shine stworzył niecodzienne dekoracje z okazji swojego ślubu. Pewnie nieco pomógł fakt, że na co dzień jest rzeźbiarzem. A ja się cieszyłem jak ulepiłem królika z ciastoliny.

Na takiej wsi mógłbym żyć – fotograf modowy Nathaniel Goldberg razem z serbską top modelką Miną Cvetkovic stworzyli wspaniałą sesję w wiejskich klimatach. Okazuje się, że trochę talentu, urody i ciekawych stylizacji potrafi sprawić, że nawet na kupie siana da się zrobić świetne zdjęcia. Masz jeszcze jakąś wymówkę?

Koniec gry – wspaniały reportaż z Afganistanu stworzony przez Bena Brodiego. Koniecznie sprawdźcie całe portfolio fotografa, znajdziecie tam znacznie więcej zdjęć z terenów konfliktów zbrojnych. Wszystkie są warte uwagi.

Bajkowa camera obscura – robisz zdjęcia i nie wiesz czym jest camera obscura? Wstyd! To po prostu pudełko z dziurką przez którą wpada obraz i wyświetla się na jego tylnej ścianie. Marja Pirilä w kreatywny sposób wykorzystała to prymitywne narzędzie do stworzenia bajkowych scenografii we wnętrzach.

Subskrybuj bloga

Wprowadź swój email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Social
  • Instagram
  • Mail