Ostatnie kilka tygodni tak skutecznie zadbało o niedobór czasu wolnego, że dopiero teraz zebrałem się żeby napisać kilka słów na temat ostatnich warsztatów fotografii studyjnej. Żałuję, że tak rzadko miałem okazję je prowadzić w tym sezonie, bo w przeciwieństwie do pozostałych warsztatów, tutaj zawsze jest najwięcej zabawy. Nie ma miejsca na przynudzanie i teoretyzowanie, jest akcja, pot i łzy. 7 godzin na nogach potrafi mocno wymęczyć, ale daje też niesamowitą satysfakcję. Co ciekawego robiliśmy?

bstage

Dzięki Adam za backstage!

Po szybkim wstępie przeszliśmy do działania. Każdy dostał zadanie i nikt nie mógł liczyć na siedzenie i bierne uczestnictwo. Ustawienie lamp, pomiar światła, kontakt z modelką, dopieszczenie i analiza kadru. Było co robić! Wspólnymi siłami dochodziliśmy do założonych efektów. Nie zawsze gładko i bezproblemowo, czasem trochę podpuszczałem aby adepci mogli pogłówkować nad rozwiązaniem problemu. Wielkie podziękowania należą się naszej modelce Dominice, która wykazała  się cierpliwością i ze stoickim spokojem znosiła nasze wybryki (dobra, czasem nie wytrzymywała ze śmiechu).

Poniżej możecie zobaczyć kilka gotowych zdjęć z warsztatów. A tymczasem na fali ostatniej edycji postanowiłem zorganizować jeszcze jedno spotkanie w czerwcową niedzielę (28 czerwca od 11.00). Na pewno nie będziemy się powtarzać, więc nawet jeśli już byliście na naszych warsztatach, to mimo wszystko zapraszam ponownie. Nowa modelka, nowe tematy, sporo śmiechu i fajnej zabawy. Do 31 maja możecie zapisać się za jedyne 350zł. Potem wracamy do starej ceny (390zł). Więcej informacji O TUTAJ.

_MG_3669 _MG_3804 _MG_3836 _MG_3871

Subskrybuj bloga

Wprowadź swój email aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach.

Social
  • Instagram
  • Mail